facebook

Manicure Tytanowy

System Nowoczesnej Stylizacji – Manicure Tytanowy cieszy się doskonałą opinia w USA. Metoda stylizacji SNS proponuje innowacyjny manicure o tytanowej trwałości bez utwardzania w lampie UV. Paznokcie tytanowe cechują się 4 tygodniową trwałością i naturalną grubością. Proszek tytanowy zawiera wapń , Wit.B, E, A i tytan. Produkt SNS to zupełnie rewolucyjny sposób na zdrowe i zadbane paznokcie, teraz dostępny już w Polsce. Z Manicure Tytanowym na produktach SNS paznokcie są błyszczące, naturalnie cienkie i mocne.

Manicure klasyczny

Manicure klasyczny polega na usunięciu naskórka nachodzącego na płytkę paznokcia. Podczas wykonywania zabiegu manicure wykorzystuje się pilniki, cążki do paznokci oraz do wycinania naskórka, łopatkę do podważania naskórka, a także używana jest frezarka do wygładzania skórek wokół płytki paznokciowej. Manicure klasyczny przeważanie zakończony jest malowaniem. W naszym salonie używamy lakierów marki ORLY i OPI.

Manicure biologiczny

Podczas wykonywania zabiegu manicure biologicznego nie używa się narzędzi metalowych (pilników, cążek, podważaczy). Do pracy wykorzystuje sie pilniki papierowe/szklane, patyczki z drzewa pomarańczowego oraz żele i płyny zmiękczające naskórek.

Manicure japoński

Manicure japoński wzmacnia naturalną płytkę paznokcia, nadając jej piękny połysk, uszczelnia płytkę paznokcia i zasila w składniki naturalne. W skład preparatów wchodzą: witamina A+E, kreatyna, pyłek pszczeli i krzemionka z morza japońskiego. Zalecane jest szczególnie na paznokcie łamliwe, kruche i rozdwajające się. Zabieg polega na wmasowaniu odżywczej pasty w płytkę paznokcia. Następnie nałożoną pastę zabezpieczamy wcierając puder, który powoduje zatrzymanie składników zawartych w paście przed spłukaniem z płytki paznokcia. Dodatkowym efektem tego zabiegu jest wysoki naturalny połysk, który utrzymuje się na płytce paznokcia około dwa tygodnie. Po wykonaniu zabiegu nie jest wskazane malowanie paznokci przez 4-5dni, gdyż przyczepność lakieru do płytki paznokcia w tym okresie jest bardzo ograniczona. Manicure japoński zalecany jest razem z manicure biologicznym, co odkryje w pełni naturalne piękno paznokci.

Manicure Hybrydowy SHELLAC CND

To alternatywa dla paznokci żelowych i akrylowych. Jest to metoda wykonywania manicure, w której na naturalną płytkę paznokcia nakładany jest kolorowy żel, metodą podobną jak w przypadku nakładania zwykłego lakieru. Różnica polega na tym, że nałożony żel pozostaje na paznokciach przez 2 tygodnie w stanie nienaruszonym! Kolejną zaletą tej metody jest sposób zdejmowania, który nie powoduje uszkodzenia powierzchni paznokcia. Ten rodzaj manicure polecamy dla wszystkich Pań, które cenią komfort i dbałość i naturalne piękno. W salonie Estee Beauty wykorzystujemy do pracy najlepsze hybrydy firm: Shellac CND oraz SPN, które usuwane są w ekspresowym tempie za pomocą specjalnego Removera.

MANICURE FRENCH WRAP DASHING DIVA

Gotowe końcówki zamiast malowania. Efekt idealnego french manicure do 14 dni. Manicure możliwy do wykonania w połączeniu z lakierami szybkoschnącymi, hybrydowymi lub metodą żelową.

ZABIEG PARAFINOWY SPA NA DŁONIE

Parafina zawiera dużą ilość naturalnych substancji natłuszczających. Rozgrzana, płynna parafina wygładza, rozgrzewa, nawilża i pojędrnia skórę, sprawia, że wszystkie preparaty nałożone na skórę przed zabiegiem działają skuteczniej. Doskonale, kiedy jest poprzedzona zabiegiem pielęgnacyjnym bogatym w olejki roślinne lub kremy odżywcze. Taki okład z parafiny kosmetycznej otuli nam dłonie ciepłem i spowoduje lepszą penetrację zastosowanych preparatów.

Stylizacja paznokci żelowych

Jeżeli prowadzisz intensywny tryb życia, zabieg wydłużania i modelowania paznokci jest często jedynym sposobem na utrzymanie ich w nienagannym stanie.

Jest wiele sytuacji, w których nie sposób uniknąć mechanicznego uszkadzania paznokci: praca w zawodach, w których dłonie mają kontakt ze środkami chemicznymi, pisanie na klawiaturze komputera, sport, codzienne czynności domowe jak pranie, sprzątanie, zmywanie, chodzenie w zabudowanych butach. Narażone na częste uszkadzanie paznokcie nigdy nie będą wyglądać tak, jak byś chciała. Możesz je wzmocnić utwardzając naturalną płytkę paznokciową żelem lub przedłużyć za pomocą tipsów.

W swojej ofercie mamy:

  • tipsy naturalne- polecane do trudnych i obgryzionych paznokci
  • przedłużanie i modelowanie żelowe, którego zaletą jest delikatny i naturalny wygląd

Pedicure klasyczny frezarką

Polega na usunięciu zgrubiałego naskórka na stopach i podeszwach za pomocą frezarki oraz opracowaniu płytki paznokcia. W skład tego zabiegu wchodzi również pomalowanie paznokci odżywką i wmasowaniu kremu zmiękczającego stopy. Pedicure Estee Beauty wykonujemy najnowocześniejszym, bezinwazyjnym aparatem zaopatrzonym w sterylne, wymienne, szybkoobrotowe końcówki i specjalny system pochłaniania, który daje gwarancję bezpieczeństwa i komfortu. Przyjemna kąpiel aromatyczna, pachnący peeling i przyjemny masaż sprawią dodatkowo, że poczujesz upragnioną lekkość stóp i aksamitną skórę.

PEDICURE HYBRYDOWY

Zabieg klasycznego pedicure poszerzony o efekt nieskazitelnie pomalowanych, błyszczących paznokci do 3 tygodni.

PEDICURE SPA

Aby ulżyć i odciążyć stopy możesz sobie zafundować pedicure SPA.

Jest to zabieg relaksujący z użyciem odżywczych masek, kremów i peelingu i parafiny dzięki, którym stopy stają się delikatne, gładkie i wypoczęte.

Frezowanie stóp

Polega na usunięciu zgrubiałego naskórka na stopach i podeszwach za pomocą frezarki.

Pedicure wraz z żelowaniem paznokci u stóp
Copyright by Estee Beauty 2014

666 188 899