facebook

Makijaże okolicznościowe

Makijaż przeznaczony jest dla osób, które pragną pięknie wyglądać na co dzień lub okazjonalnie z powodu ważnego wydarzenia. Makijaże tworzone są indywidualnie w zależności od kształtu twarzy, subtonu skóry i okazji. Pracujemy na profesjonalnych kosmetykach kolorowych i utrwalaczach makijaży Kryolan, Dior, Karaja , Bikor, Mary Kay i Peegy Sage.

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs przeznaczone jest dla wszystkich, którzy chcą cieszyć się pięknym, pełnym i zniewalającym spojrzeniem o każdej porze, w każdych warunkach i przez długi czas.

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs to zabieg szczególnie polecany także dla osób, które odczuwają dyskomfort spowodowany mało widoczną linią rzęs, niekorzystnym kształtem oka, lub chcą uniknąć codziennego tuszowania rzęs i cieszyć się pięknym okiem przez długi czas i o każdej porze.


METODA 1:1

Najnowsza metoda przedłużania i zagęszczania rzęs precyzyjną metodą 1:1. Zabieg trwa ok 2,5 godziny, jest całkowicie bezpieczny. Polega na umiejętnej aplikacji jedwabnych rzęs różnych długości i doczepianiu ich do każdej rzęsy naturalnej. Rzęsy jedwabne nie mają żadnego wpływu na zmianę jakości rzęs naturalnych. Ponieważ naturalny cykl życia rzęsy trwa 3-4 tygodnie mogą w tym czasie powstać nieliczne luki w jedwabnych rzęsach z powodu codziennej utraty rzęs naturalnych. Rzęsy naturalne są tak drobne i krótkie, że nie zauważamy ich cyklu życia. W przypadku ich wydłużenia i zagęszczenia co 3-tygodniowa naturalna wymiana może być nieco bardziej widoczna. Dlatego między 3 a 4 tygodniem należy uzupełnić brakujące rzęsy, aby nadal dbać o ich piękny wygląd.

Dlaczego warto? Przedłużanie rzęs metodą 1:1 daje spektakularny, znakomity efekt wizualny. Dodatkowym plusem jest fakt, że rzęs tych nie trzeba (wręcz nie wolno) malować. Możesz więc zapomnieć o łamiącej naturalne rzęsy zalotce, czy tuszu, dzięki czemu zaoszczędzić czas. W salonie Estee Beauty wykonujemy aplikacje rzęs metoda 1do 1 i 2 do1 za pomocą rzęs jedwabnych jak i rzęs syntetycznych.

Makijaż permanentny

Makijaż permanentny wykonuje doświadczona kosmetyczka z naszego salonu . Polega on na wprowadzeniu, bardzo cienką igłą, mikro pigmentów przy pomocy urządzenia sterowanego komputerem. Podczas zabiegu wykorzystywana jest niezwykle precyzyjna i dokładna technika drapania skóry, pozwalająca osadzić delikatnie barwnik na ciele warstwa po warstwie. Takie działanie zapewnia idealny efekt, który utrzymuje się przez długi czas na skórze.

W potocznym rozumieniu makijaż permanentny bywa często określany jako rodzaj tatuażu. Jest to po części prawda, jednak makijaż permanentny wykonywany jest w płytkich warstwach skóry, a jego zadaniem jest wyłącznie delikatne podkreślanie naturalnej urody oczu, ust i rysów twarzy.

W naszym salonie kosmetycznym wykonujemy zabieg przy miejscowym znieczuleniu, wykorzystując w tym celu maść znieczulającą, co zdecydowanie zmniejsza uczucie dyskomfortu podczas tworzenia makijażu. Kosmetyczka bardzo dokładnie dobiera pigmenty, uwzględniając typ urody oraz preferencje klientki.


Kiedy warto skorzystać z makijażu permanentnego?

 • w przypadku bladego, jasnego czy nieregularnego konturu brwi
 • w sytuacji bardzo wąskich lub pozbawionych konturu ust
 • przy słabym zarysie rzęs lub ich braku
 • w przypadku uczulenia na kosmetyki kolorowe
 • gdy z powodu wieku wykonanie makijażu staje się trudniejsze
 • dla podkreślenia naturalnej urody
 • w celu rekonstrukcji sutka

W jakich przypadkach należy unikać zabiegu?

 • w chorobach krwi
 • przy zaawansowanej cukrzycy
 • w trakcie leczenia nowotworowego
 • przy częstym występowaniu opryszczki
 • przy wysokim ciśnieniu
 • w czasie przyjmowania leków sterydowych bądź rozrzedzających krew
 • w trakcie ciąży
 • przy zakażeniu wirusem HIV, zapaleniu wątroby,


O czym należy pamiętać przed zabiegiem?

Na 3-4 dni przed wykonaniem zabiegu makijażu permanentnego konieczne jest przyjmowanie doustne leku przeciwwirusowego (np. HEVIRAN). Aby uzyskać taki medykament należy zgłosić się do lekarza i wyjaśnić przyczynę wizyty, ponieważ lek jest wydawany wyłączenie po okazaniu recepty.


Co należy robić po zabiegu?

Po wykonanym zabiegu należy unikać kosmetyków i dbać o stałe natłuszczanie miejsc poddanych pigmentacji. Można do tego celu wykorzystywać specjalny krem lub zwykłą wazeliną. W żadnym wypadku nie należy stosować maści z antybiotykiem!


Na czym pracujemy?

W naszym salonie kosmetycznym działamy w oparciu o:

SWISS LINER – czyli specjalistyczne urządzenie, zapewniające precyzyjne wykonanie zabiegu przy minimalnym odczuciu dyskomfortu. Dzięki korzystaniu z wysokiej jakości sprzętu zabieg jest bezpieczny i higieniczny.

MICRO PIGMENTY – czyli pigmenty o bardzo wysokiej jakości, tolerowane przez skórę. Odznaczają się nasyconą barwą i umożliwiają tworzenie dowolnych mieszanek kolorystycznych, zapewniając idealne dopasowanie do typu urody. Produkty są hypoalergiczne i zostały przetestowane pod kątem bezpieczeństwa, co potwierdza certyfikat UE.

W Salonie Estee Beauty wykonujemy makijaż brwi metodą piórkową włoskową

 • makijaż permanentny wykonany metodą piórkowo - kreskową pozwala na zupełne rekonstruowanie i uzupełnianie włosów brwi
 • gwarantuje bardzo naturalny wygląd ,
 • zabieg jest w 100 % sterylny , ponieważ wykonywany jest za pomocą sterylnych piórek składajacych się z płaskich igieł łączonych , które są wyłącznie jednarozowego użytku
 • zabieg jest bezkrwawy i w związku z tym praktycznie bezbolesny
 • metoda ta zapewnia bardzo krótki czas wykonania zabiegu
 • po zabiegu obrzęk jest praktycznie minimalny
 • makijaż ten zapewnia nam bardzo krótki czas gojenia

* metoda piórkowo - kreskowa gwarantuje bezpieczeństwo wykonanego zabiegu, gdyż w trakcie wykonywania go barwnik wprowadzany jest jedynie w naskórek nie powodując uszkodzenia skóry właściwej. W związku z tym utrzymuje sie do kilku lat, ponieważ z upływem czasu złuszcza się wraz z naszym naskórkiem.

Metoda ta ze względu na swoją naturalność i wiele zalet samego zabiegu cieszy się bardzo dużą popularnością w USA oraz innych krajach Europy.

Henna brwi i rzes

Do jednych z najbardziej popularnych i lubianych zabiegów upiększających oprawę oczu należy zabieg farbowania brwi i rzęs tzw. popularnie „henna”.

Dobrze wykonana henna charakteryzuje się nie tylko prawidłowym, równym wykonaniem, ale również odpowiednio dobranym kolorem farby do koloru oczu, oprawy, oraz karnacji skóry i koloru włosów.

Podstawowe kolory henny to czerń, granat, brąz, ciemna czekolada, grafit.

W celu uzyskania większej ilości odcieni istnieje możliwość mieszania kolorów miedzy sobą.

Stosowana jest nie tylko w celach estetycznych. Henna pokrywając włos zapewnia mu trwałość i pogrubia, uzupełnia pęknięcia i nadaje im pięknego połysku.

Przed zabiegiem wykonujemy staranny demakijaż w celu dobrego przyjęcia się farby. Wykonując zabieg henny na rzęsy używamy podkładów, które chronią dolną powiekę przed zafarbowaniem, górne powieki smarujemy wazeliną i nakładamy hennę. Farbę na rzęsach pozostawiamy na ok. 10 minut. Czas pozostawienia henny na brwiach zależy od grubości włosa, gatunku henny, a także od życzenia klientki. Po upływie minionego czasu zmywamy hennę.

Regulacja brwi

Polega na wymodelowaniu linii brwi, aby idealnie pasowała do kształtu twarzy.

Można ją wykonać woskiem lub pęsetką.

Trwała rzęs

Trwała na rzęsy jest stosunkowo prostym i szybkim zabiegiem, idealnym rozwiązaniem dla kobiet, które marzą o pięknych wywiniętych rzęsach, a nie lubią przy tym codziennej zabawy z zalotką. Odpowiedni jest dla osób, które borykają się z prostymi rzęsami odpornymi na mechaniczne podkręcanie zalotką. Efekt utrzymuje się od 5 do 6 tygodni.

LVL – Lifting Rzęs

LVL – lifting rzęs to rewolucyjna nowa technologia i przełomowy zabieg obecnie podbijający rynki na całym świecie. Polecany jest przez światowej sławy wizażystów m. in. Lisa Eldridge i cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Jest delikatny dla rzęs naturalnych.NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA I ODPOWIEDZI


Co daje zabieg LVL?
LVL unosi i podkręca rzęsy oraz optycznie wydłuża je i zwiększa ich objętość.

Skąd wywodzi się metoda LVL?
Metoda LVL została opracowana przez grupę Nouveau Lashes, która zauważyła, iż na rynku brakuje obecnie metody podkręcania i optycznego wydłużania rzęs naturalnych. Metoda ta idealnie nadaje się dla osób, które nie chcą poddawać się zabiegowi przedłużania rzęs.

Czy można wykonać zabieg LVL, kiedy rzęsy skierowane są ku dołowi?
Tak, LVL może spowodować podniesienie prostych, skierowanych w dół rzęs.

Piercing BLOMDAHL

medyczne przekłuwanie uszu, nowoczesność, higiena i bezpieczeństwo zabiegu Przekłuwanie Uszu Metodą Blomdahl (Blomdahl Medical Ear Piercing) zostało opracowane z uwzględnieniem aspektów medycznych. Zastosowanie hipoalergicznych materiałów oraz nowoczesnych technologii zapewniających sterylność produktów, sprawiło, że przekłuwanie uszu stało się bezpieczne


DWIE DZIURKI - JEDNO PRZEKŁUCIE

Pierwsze przekłucie uszu to ważne wydarzenie i dla dzieci, i dla rodziców. Jednak bez względu na to, z jaką wprawą przeprowadzasz zabieg, zawsze istnieje ryzyko, że dziecko zrezygnuje z przekłucia drugiego ucha. Mamy rozwiązanie – stosując Blomdahl Medical Ear Piercing możesz przekłuć obydwoje uszu równocześnie, bez pomocy współpracowników.


DLA DZIECI - TYLKO TO CO NAJLEPSZE

Nigdy nie narażaj dzieci na działanie wyrobów zawierających nikiel. Plastik medyczny firmy Blomdahl to jedyny materiał na świecie, stosowany do przekłuwania uszu, który nie zawiera niklu. Dlatego rekomendujemy go dzieciom i dorosłym jako produkt całkowicie bezpieczny dla skóry.

Copyright by Estee Beauty 2014

666 188 899